Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя

Фестиваль: "Кобзар єднає Україну"

#Vkraina: Черкащина – колиска Кобзаря
CHSN NEWS
Ulti Clocks content
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні60
mod_vvisit_counterВчора11313
mod_vvisit_counterНа цьому тижні48245
mod_vvisit_counterНа останньому тижні68507
mod_vvisit_counterУ цей місяць177403
mod_vvisit_counterМинулого місяця339731
mod_vvisit_counterВсі дні14269800

Ваш IP адрес: 54.82.29.141
 , 
Сьогодні: січ. 18, 2018

Авторизація

Проекти РАДІО

( 8 )

Про життя. Висвітлення діяльності Президента України та Кабінету Міністрів України. Про європейську  інтеграцію України, формування позитивного іміджу держави, надходження іноземних інвестицій. Оперативна інформація про злочини, репортажі про затримання зловмисників, із залу суду.  Програми, що торкаються різних аспектів якості життя в країні: довкілля, питної води, радіаційної ситуації, належного функціонування систем життєзабезпечення, транспорту, запобігання техногенним та стихійним катастрофам.

Детальніше...

( 4 )

На теми дня. Діяльність Верховної Ради, Кабінету Міністрів України та Президента України. Коментарі державних діячів, офіційних осіб про перебіг подій в Україні та світі. Про європейську  інтеграцію України, формування позитивного іміджу держави, надходження іноземних інвестицій, захисту суверенітету та територіальної цілісності країни, протидію іноземній агресії.  Інформаційна безпека регіону.Розвиток громадянського суспільства, діяльності його інститутів, залучення громадян до управління державними справами. Правоохоронна діяльність, дитяча безпритульність, профілактика правопорушень, правове виховання громадян. Боротьба з корупцією,  репортажі з місць ДТП, пожеж, техногенних аварій, правила поведінки в екстремальних ситуаціях. Проблеми довкілля, питної води, радіаційної ситуації, належного функціонування систем життєзабезпечення, транспорту, запобігання техногенним та стихійним катастрофам. Регіональна політика, виконання соціально-економічних програм. Підтримка малого та середнього підприємництва, стратегія подолання бідності. Податковий кодекс України.

Детальніше...