Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя

Фестиваль: "Кобзар єднає Україну"

#Vkraina: Черкащина – колиска Кобзаря
CHSN NEWS
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні6604
mod_vvisit_counterВчора11535
mod_vvisit_counterНа цьому тижні18139
mod_vvisit_counterНа останньому тижні78309
mod_vvisit_counterУ цей місяць217337
mod_vvisit_counterМинулого місяця317712
mod_vvisit_counterВсі дні14972306

Ваш IP адрес: 54.92.149.109
 , 
Сьогодні: бер. 20, 2018

Авторизація

ПРОГРАМИ

( 4 )

"Тема дня" - це платформа для обговорення суспільно-політичних питань, які стосуються кожного. "Тема дня" - це інформація з вуст експертів. "Тема дня" - це відверта розмова без цензури. Дивіться у будні наживо о 19.20

 

Детальніше...

( 112 )

Підсумкова інформаційно-аналітична програма про головні події, що відбулись протягом тижня в області. містить коментарі експертів з актуальних тем.

Виходить щосуботи о 19.30, повтор у неділю о 16.00.

 

Детальніше...

( 195 )

Ток-шоу «Країна, яка нам потрібна» -- проект, який піднімає для обговорення проблеми, що існують у сучасному суспільстві. Іноді, проблеми, про які навіть бояться говорити вголос.
Це – соціально-політичне ток-шоу.
Щочетверга о 19.30 ми 52 хвилини говоримо лише на актуальні теми.

Детальніше...

( 99 )

Теми, які у всіх на слуху. У програмі «Акценти» ми обговорюємо резонансні події, явища, актуальні проблеми, запрошуємо до розмови в студії експертів та відповідальних осіб, цікавимось громадською думкою, даємо поради та консультуємо з різних питань. Програма спрямована на підвищення правової культури та обізнаності громадян. Щотижнева програма тривалістю 26 хвилин.

Детальніше...

( 151 )

Соціально-політичне ток-шоу. Інтерактивне спілкування із гостями студії. Серед учасників усі сторони конфлікту, учасники ринку, представники влади, експерти, економісти, юристи, пересічні громадяни тощо. У проекті для обговорення піднімаються актуальні проблеми, що існують у сучасному суспільстві. Мета – створити майданчик для спілкування та вироблення чітких кроків у вирішенні існуючих проблем у регіоні спільно владою та громадою, обговорювати соціальні ініціативи, роз’яснювати закони, рішення та нововведення влади, обговорення діяльності народних обранців.

Детальніше...

( 73 )

Інформаційно-аналітична програма, в якій гості студії відверто розповідають про економічні, політичні та соціальні події в Черкаській області.

Програма містить сюжети та коментарі експертів на актуальні теми.

Ефір щосереди о 20.25, повтор у неділю о 09.20.

Детальніше...

( 266 )

Програма про проблеми теплопостачання, водозабезпечення населення, питання газифікації, благоустрою, землевідведення і землекористування. Питання субсидій на комунальні витрати. Участь у програмі представників влади, комунальних служб, громадських організацій. Інтерактивне спілкування з мешканцями області щодо тарифів та якості постачання газу, води, тепла.

Детальніше...

( 70 )

Програма про спорт, фізичне виховання, здоровий спосіб життя та цікаве дозвілля. За участі спортсменів, експертів, спеціалістів та аудиторії обговорюються спортивні теми, актуальні для регіону. Короткі показові виступи спортсменів. Інформаційні матеріали про резонансні спортивні події області та України. Популяризація здорового способу життя та пропаганда спорту є невід’ємними складовими проекту. Утвердження соціальної ідеї стосовно соціально активної, фізично здорової та духовно багатої особистості.

Детальніше...

( 83 )

Програма, що інформує про головні надзвичайні події області - резонансні злочини, ДТП, затримання контрабанди, пожежі, проведення рейдів та інше. До участі долучаються фахівці (представники правоохоронних органів, МНС, тощо), котрі коментують проведення тієї чи іншої операції. Інформування про законодавчі нововведення, застосування норм чинного законодавства, юридичні консультації, розгляд звернень громадян. В центрі уваги тема захисту прав людини. Висвітлення інформації щодо заходів для протидії рейдерству та запобігання випадкам протиправленого захоплення підприємств. Широке роз'яснення необхідності дотримання правил дорожнього руху.

Детальніше...

( 36 )

Програма про євроінтеграційні процеси, діяльність Ради Європи, Європейського суду, Єврокомісії, співпраця України з країнами ЄС. Діяльність СОТ. Досвід співпраці з європейськими інституціями, кращі європейські практики. Інформація про заходи із виконання обов'язків і зобов'язань України, що випливають з її членства у Раді Європи. Про план заходів щодо адаптації української економіки до вимог СОТ. Щотижнева програма тривалістю 13хв.

Детальніше...

( 39 )

Програма про соціально-економічний розвиток Черкащини, реалізацію державних програм, проблеми та перспективні напрямки діяльності, залучення інвестицій. Практичний досвід втілення економічних реформ. Поліпшення інвестиційного клімату в області, утвердження гарантій та підвищення ефективності захисту права власності в Україні. Стан реалізації Закону Верховної Ради України від 11.09.03 № 1160-IV "Про засади єдиної державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності". Програма виходить в ефір щотижня. Тривалість - 26 хв.

ДО УВАГИ РЕГІОНАЛЬНИХ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЙ

Кожен новий випуск  програми розміщується щопонеділка о 12.00 на ftp-сервері ЧОДТРК. 

Також звертаємо увагу колег з  інших ОДТРК, в разі наявності  цікавого, проблемного матеріалу по даній тематиці  просимо проявити ініціативу та проінформувати автора програми.  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Матеріали для проекту просимо надсилати на FTP-сервер компанії щоп’ятниці, до 16.00

ftp://94.179.128.132
log:tv1

Детальніше...

( 68 )

Програма про відродження зруйнованої української армії, військову підготовку молоді. Відповідальність і патріотизм призовників. Армійські традиції, проблеми та перспективи. Відбудова військових частин на Черкащині та службу добровольчих загонів в АТО.

Щотижнева програма, тривалістю 13 хвилин.

Детальніше...

( 224 )

Програма про проблеми розвитку сільських територій, запровадження енергозберігаючих технологій, соціальний захист жителів сіл, вирішення земельних і майнових питань, науковий підхід до підвищення ефективності господарювання, питання зайнятості населення, запровадження і розвиток сільського туризму. У програмі порушується тема децентралізації влади і конкретних кроків її реалізації у сільській місцевості. Ідеї, практичні поради від садівників-любителів, фермерів та керівників агропідприємств Черкащини.

Детальніше...

( 47 )

Популяризація історії краю.Новітні технології та науковий розвиток регіону.Розвиток природно-заповідної справи та народних художніх промислів.Можливості для відпочинку і оздоровлення дітей.  Розвиток молодіжного та дитячого туризму.  Закордонне українство.Виховання патріотизму та любові до рідної землі. Висвітлення 25 річниці незалежності України, 20 річниці - Конституції України,30 роковини Чорнобильської катастрофи, 75роковини трагедії Бабиного Яру.

Детальніше...

( 99 )

Програма спрямована  на виховання  любові до своєї країни, своєї  історії, культури. Герої програми - патріоти України, минувшини та сьогодення. Люди, які присвятили своє життя у боротьбі за  процвітання нашої країни, захисники цілісності нашої держави,  герої Революції  Гідності, АТО, волонтери.

Щотижнева програма, тривалістю 26 хвилин.

Детальніше...

( 176 )

Програма про принципи і методи збереження та зміцнення здоров‘я дітей та дорослих, рекомендації щодо профілактики та лікування, особливості різних систем оздоровлення. У програмі братимуть участь люди, які зцілили себе і допомагають іншим долати недуги.

Наш девіз: "Бути здоровими незважаючи ні на що!"

Щотижнева програма тривалістю 25 хв. Щовівторка о 21.00 у прямому ефірі, повтор програми у середу о 18.20

Детальніше...

( 40 )

Про людей, які творять історію свого села, міста, країни. Долі людей. Переломні моменти в історії країни. Особистості, які вплинули на хід історії України. Вплив культури на формування особистості. Соціальна адаптація людей з обмеженими фізичними можливостями. Життя національних меншин.

                                            

Детальніше...

( 94 )

Програма про українські традиції, обряди, культурно-мистецьку спадщину. Духовники українства. Сучасний стан та перспективи співпраці з закордонним українством. Міжконфесійні відносини: злагода та порозуміння. Відзначення релігійних свят. Традиції різних релігій.

Детальніше...

( 38 )

Про реабілітацію бійців АТО, про психологічну допомогу людям у кризових ситуаціях. Сімейне життя - як зрозуміти один одного, вирішувати конфлікти, будувати та відновлювати стосунки. Кризові моменти в житті людини. Розлучення, втрата партнера, насильство. Як допомогти подолати кризу. Як зрозуміти себе, свої потреби, бажання, цілі та як їх співвідносити з потребами та бажаннями тих, хто живе поруч. Державна соціальна програма підтримкм сім'ї.         

Детальніше...

( 1 )

Вечірня розважальна програма, гості якої митці, актори, співаки, письменники допоможуть глядачам відчути атмосферу тепла, затишку і любові, насититися цікавою інформацією і дещо з іншого боку поглянути на власні життєві ситуації.           

                          

Детальніше...

( 118 )

Телепосібник про кулінарне мистецтво, про те, як приготувати в домашніх умовах смачну й корисну їжу. Розповіді про переваги здорового харчування. Знайомство з кухнею інших народів. Культура харчування. Щотижнева програма тривалістю 13хв.  

 

Детальніше...

( 103 )

Зустрічі з цікавими людьми, корисні поради, анонси, актуальна інформація про проведення заходів у області. Коментарі фахівців, опитування громадян. Дискусії щодо проблемних питань. Музичні номери за участю місцевих співаків, акторів оригінального жанру. Інтерактивні діалоги з гостями студії. Програма, тнривалістю 90 хв.

Детальніше...

( 12 )

Поради зі здорового способу життя, виконання спортивних вправ, знайомство з різними  видами спорту, приготування здорової їжі та активний відпочинок. Все це ведучий разом з експертами демонструє на власному прикладі.                     

        

Детальніше...

( 19 )

Програма з ведучим та рубриками. Розповіді про виконавців та музичні колективи 20-21 сторіч, які зробили значний внесок у розвиток сучасної культури: біографічні довідки, історії гуртів та виконавців, найважливіші етапи творчості. Висвітлення найважливіших подій, що відбуваються у світі музики на Черкащині: концерти, кліпи та виступи черкаських виконавців, а також інтерв'ю з ними. Історії появи різних стилів та музичних жанрів.

Детальніше...

( 95 )

Зустрічі у студії з письменниками, драматургами, акторами, художниками. Знайомство з їхніми досягненнями, творчими планами. Інтерактивне спілкування, обговорення мистецьких проектів та творчих планів. Збереження літературної спадщини, розвиток вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження. Хронометраж 52 хв.

Детальніше...

( 264 )

В центрі уваги програми відомі особистості: зірки шоу-бізнесу, політики та світські персони, котрі розповідають історію свого успіху та актуальні події особистого та творчого життя.

Детальніше...

( 22 )

В центрі уваги програми фахівець відповідної професії,майстер-клас, шляхи здобуття цієї спеціальності, гартування фаху, способи реалізації у цій професії, привабливість її у соціумі, затребуваність на ринку праці. Програма складається із рубрик: «Обличчя професії», «Майстер-клас», «Топ успішних».

Детальніше...

( 26 )

Програма для юнацтва та молоді. Порушує теми саморозвитку, покращення комунікативних вмінь, адаптації підлітків у світі дорослих. Показ історій успішних молодих людей, цікавих старт-апів, незвичного застосування звичайних речей,  популяризація здорового способу життя, висвітлення цікавих подій та заходів для молоді.

Детальніше...

( 29 )

Світ очима дитини: пізнавальні, розважальні, навчальні аспекти навколишнього життя. Ведуча – школярка 10 років, якій цікаво все – від традицій, історії, життя громади до активного розвиваючого відпочинку. Її герої – і діти, і дорослі намагаються продемонструвати щось креативне у своїй професії, житті чи хоббі.                                                                                  

Детальніше...

( 22 )

Програма для дітей віком від 7 до 12 років, спрямована на розвиток їхніх пізнавальних інтересів. У програмі розповідатиметься про майстрування цікавих речей (літачки, шкатулки, годівничку тощо), про безпеку на дорозі, про предмети та природні явища, літературних героїв та авторів книжок, історичних особистостей країни.

Детальніше...

( 239 )

Програма про тваринний світ. Відповідальне ставлення до домашніх тварин, їхні особливості, звички. Фауна рідного краю. Програма виходить в ефір щотижня. Тривалість - 13 хв.

 

 

 

Детальніше...

( 77 )

Програма для найменших, де Котик-Дрімотик разом із ведучою мандруватимуть країною знань, пізнаватимуть казковий світ дитячої літератури, вчитимуться робити поробки власними руками і обов’язково переглянуть цікавий мультик.

 

Детальніше...

( 55 )

Програма про спортивні досягнення, цікаві, незвичні захоплення. Популяризація національного книговидання та книгорозповсюдження. Надбання класичної української літератури та збереження культурної спадщини.

 

 

Детальніше...