Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя

Фестиваль: "Кобзар єднає Україну"

#Vkraina: Черкащина – колиска Кобзаря
CHSN NEWS
Ulti Clocks content
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні7807
mod_vvisit_counterВчора11660
mod_vvisit_counterНа цьому тижні75646
mod_vvisit_counterНа останньому тижні74345
mod_vvisit_counterУ цей місяць239219
mod_vvisit_counterМинулого місяця356275
mod_vvisit_counterВсі дні15350463

Ваш IP адрес: 54.156.37.174
 , 
Сьогодні: квіт. 21, 2018

Авторизація

300 канівчан створили загін оборони. В Україні військові комісаріати формують загони оборони ще з початку віни на Сході. Третій рік поспіль кожен обласний та районний центр набирає до територіального резерву місцевих жителів. Адже в разі військової агресії, вони захищатимуть важливі об’єкти саме свого населеного пункту.

Серед призовників є досвідчені військові та ті, хто ніколи не тримав в руках зброю. Поруч з демобілізованими бійцями АТО ще невпевнено шикуються потенційні захисники Канева. 28-річний працівник птахофабрики Євген Губський має тільки шкільну допризовну підготовку. Втім увійти до складу загону оборони вважає за честь.
Викладач англійської мови Ігор Волощенко служив в армії ще в 90-му році. Нині, чоловік викладає предмет «Захист Вітчизни» студентам місцевого училища.
Усі 278 призовників мають отримати основи тактичної та вогневої підготовки протягом триденних зборів. На думку викладачів, цього достатньо аби дати їм ази військової справи.
Серед завдань: охорона у своєму районі важливих об’єктів, організація блокпостів. Також резервісти можуть вести боротьбу з диверсантами та терористичними угрупуваннями. А в разі масштабних бойових дій охороняти тили нашого війська та стати основою для збройного супротиву.
Місцеві жителі знають свій населений пункт краще за будь-кого. Саме в цьому й цінність таких угруповань.
Допоки йде війна, потрібно мобілізуватись усім районам, впевнений Роман Хандусь. Десантник воював на Луганщині, має нагороди, нині вирішив долучитись до захисту рідного міста.

Відкрити/Закрити